logo
More Website Templates @ TemplateMonster.com - June 16, 2014!
Hibe,Teşvik, Kredi ve Desteklerden faydalanmanın birçok önemli sebepleri var:
 • Öz sermayenizi kullanmadan yatırım yapmak, işinizi büyütmek.
 • Çalışanlarınızın sigorta primlerinin işveren hissesini cebinizden değil, SGK’dan ödetmek.
 • Nitelikli eleman çalıştırarak hem işletmenizin kalitesini yükseltmek hem de maaşlarının %60’nı devletin kasasından almak.
 • Kabul edilmeyen projelerinizin, makine teçhizat kısmını yurt dışından temin etmek.
 • Almış olduğunuz belgelerin; ISO 9001, HACCP, TSE, CE, TÜV vb. masraflarının %60 kısmını devlet desteği ile almak.
Peki, tüm bunlardan yararlanmak neden bu kadar zor?
 • Çoğumuzun bunlarla uğraşacak vakti yok. Günlük işleyiş bizi o kadar meşgul ediyor ki kendimize bile doğru dürüst vakit ayıramıyoruz.
 • Birçok işletme sahibi devlete güvenemediği için bunlardan yararlanmaktan korkuyor. Uğraşmak istemiyor. Ön yargılarından kurtulamıyor.
 • Diğer başka en önemli etken ise tüm bu hibe, teşvik ve desteklerden KOBİ ’lerimizin maalesef %90’ının haberi bile olmuyor, büyük bir bilinmezlik var. Her işi muhasebecisinin üzerine yıkıyor. O da işlerini yetiştirmekten firmasına artı bir katkı sağlamaya vakit bile ayıramıyor.
Şöyle olsa ne güzel olurdu değil mi:
 • İşletmemiz günlük işlerini rutin bir şekilde yaparken birileri de devletin ve AB’nin sağlamış olduğu tüm imkanlardan işletmeye kazanç sağlasaydı,
 • Hiçbir ek masrafa, ek personele gerek kalmadan verilen bu hibe, teşvik, kredi ve desteklerden haberimiz olsaydı ve fayda sağlasaydık,
 • Tüm bu hizmetleri bizim adımıza birileri yapsaydı ve nereye, nasıl ve ne zaman başvuru yapılacaksa hepsini yapıp takip etseydi.
İşte tüm bu hizmetleri Türkiye çapında sağlayan bir kuruluş, şimdi size de hizmet vermekten gurur duyuyor. KOBİ’leri bilgilendirip yönlendiren, bugüne kadar binlerce KOBİ’nin gönlünde taht kurmuş,devletin sağlamış olduğu hibe, teşvik ve destekleri nasıl, nereden ve nereye müracaat ederek almanız gerektiğini size adım adım gösteren bir ProjeTR Bilgi Merkezi’niz bulunmakta..

İşinizi rahatlatacak, işletmenizi büyütecek ve sizi geleceğe taşıyacak bu merkezle siz de tanışmanın onurunu yaşayın. Unutmayınız, gelecek de bir gün gelecek ama önemli olan oraya nasıl vardığınızdır.

Sizi, işletmenizi ve çocuklarınızı 2023 Türkiye’sine taşımaktan gurur duyuyoruz.

 

Hakkımızda

Blogumuza hoşgeldiniz. ProjeTR olarak biz TÜBİTAK ve KOSGEB proje yazımı alanında uzmanlaşmış bir şirketiz. Nitelikli, çalışkan, sürekli büyüyen bir firmayız, bugüne kadar Türkiye'nin hemen hemen her yerinden yüzlerce firmaya devlet teşvik ve hibelerinden destek almasını sağlamıştır. Bizi daha yakından tanımak ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgiler almak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama

Katagoriler